Bozkır - Işıklar Köyü

Zeytinburnu Belediyesi'nden Bozkır'da Bin Kişilik İftar Yemeği

aktuelle News Kardeş Zeytinburnu Belediyesi, 11 Ağustos Cumartesi günü, Bozkır Anıt Meydanında iftar yemeği verecek. 


Vatandaşlara daha önceki yıllarda olduğu gibi her zaman farklı bir Ramazan yaşatmayı hedefleyen Zeytinburnu Belediyesi, iki yıl önce başlattığı ‘Sokak İftarları’nı bu yıl Anadolu’ya taşıyacak. 


Zeytinburnu Belediyesi, manevi atmosfer ve paylaşma hazzının doruğa çıktığı şu günlerde, Türkiye’nin dört bir yanına kuracağı ‘iftar sofraları’ ile 7 ildeki 10 noktada binlerce vatandaşın Ramazan coşkusuna ortak olmağı hedefliyor.


Zeytinburnu Belediyesi’nin ilk durağı, Çanakkale Şehitliği olacak. 22 Temmuz’daki bu ilk etkinliğin ardından, 26 Temmuz’da Çanakkale Kepez, 27 Temmuz’da Çanakkale Biga, 31 Temmuz’da Giresun Bulancak, 1 Ağustos’ta Giresun Piraziz, 4 Ağustos’ta Diyarbakır Çermik, 5 Ağustos’ta Batman Sason, 9 Ağustos’ta Kastamonu Devrekani, 10 Ağustos’ta Çankırı Ilgaz, 11 Ağustos’ta da Konya Bozkır’da iftar sofraları kurulacak.   (Kaynak : http://www.zeytinburnu.com.tr/Haber/600/sokak-iftarlari-anadoluya-tasiniyor.aspx)

İftara, Zeytinburnu Belediye Başkanı Murat ADIN ve Yönetimi,  Merkezi Zeytinburnu'nda  bulunan İstanbul Bozkırlılar Derneği Başkanı Ahmet AYYILDIZ ve yönetimi de katılacaklardır. Zeytinburnu Belediyesi'nden Bozkır'da Bin Kişilik İftar Yemeği

Anonim kullanıcı yorum yazamaz, lütfen kayıt olun

Yorumlar yazarlarına aittir. İçeriklerinden biz sorumlu tutulamayız.